O firmie

Tworzymy komfortowe, przyjazne i efektywne przestrzenie

Od wielu lat stopniowo zanika klasyczny model pracy. Zmienia się jej charakter, a w związku z tym zmieniają się także przestrzenie biurowe – nowe rozwiązania odzwierciedlają zmiany we współczesnym rozumieniu pracy. Tworząc i realizując projekty dla biur, bierzemy pod uwagę najnowsze trendy kształtujące biznes, takie jak mobilność, łączność, elastyczność, outsourcing czy ekologia, a także potrzeby pracowników i specyfikę firmy.

Dzięki naszej filozofii, na biuro patrzymy całościowo, starając się stworzyć komfortowe, przyjazne i efektywne przestrzenie sprzyjające motywacji do pracy. Kreujemy innowacyjne rozwiązania, które łączą w sobie charakter biurowy i relaksacyjny w dbałości o dobre samopoczucie pracowników. Nasze kompleksowe projekty spełniają wszystkie wymagania nowoczesnej przestrzeni biurowej – tworzymy rozwiązania dla pracowników stałych, z outsourcingu, przyjezdnych, z zagranicy, udostępniając im wielofunkcyjne pomieszczenia do pracy, na spotkanie, szkolenie, konferencję, kawę, odpoczynek czy posiłek.

Szukamy najbardziej efektywnych rozwiązań

Współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami, jak i z małymi firmami. Wspólnie z klientem opracowujemy koncepcję, która spełnia oczekiwania pod względem efektywności, komfortu i jakości miejsca pracy. Prowadzimy również specyfikację miejsca pracy i inwentaryzację obecnych biur, by znaleźć najefektywniejsze rozwiązania. Działania w pierwszej fazie skoncentrowane są na analizie potrzeb i wymagań klienta.

Tworzymy propozycje rozwiązań w formie rzutów i wizualizacji 3D, biorąc pod uwagę wyniki analizy. Nasze sugestie dotyczą wyboru materiałów, kolorystyki i jak najlepszego wykorzystania przestrzeni. W naszym salonie mogą Państwo obejrzeć i wypróbować meble lub je wypożyczyć. W aranżacje zaangażowani są doradcy i architekci oferujący fachową wiedzę, kreatywne koncepty i wieloletnie doświadczenie. Naszą ambicją są w pełni kompleksowe projekty, które będą odpowiedzią na poszukiwania najbardziej wymagających klientów.

Po wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania, nie muszą się Państwo już niczym martwić – my zajmiemy się całą resztą. Dokładnie planujemy i organizujemy realizację projektu, tak aby zapewnić najwyższą jakość produktów i serwisu. Nasz zespół zajmie się wykonaniem i koordynacją nawet najbardziej złożonego zadania, a Państwo mogą mieć wszystko pod kontrolą dzięki stałemu kontaktowi z odpowiedzialną za projekt osobą. Szanujemy Państwa czas, dlatego dzięki własnemu transportowi oraz doświadczonemu zespołowi, dostawa na miejsce i montaż zawsze przebiegają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania

Oferujemy Państwu meble konferencyjne oraz meble biurowe takie jak: biurka z elektryczną regulacją wysokości, workbenche, które świetnie sprawdzają się w open spaceach a także meble gabinetowe charakteryzujące się eleganckim designem. Na naszą ofertę składają się również meble recepcyjne oraz fotele biurowe czy też wykładziny obiektowe.

Pragniemy zachęcić państwa do korzystania z ofert polskich producentów PROFIM czy BEJOT (producent foteli biurowych, mający w swojej ofercie również liczne rozwiązania akustyczne), POLMARCO oraz WUTEH (producent mebli biurowych oraz producent mebli gabinetowych), VANK/SITAG produkujący fotele biurowe oraz rozwiązania akustyczne). Poza polskimi producentami współpracujemy także ze szwajcarską ikoną designu marką VITRA oraz włoskim producentem mebli biurowych LAS MOBILI. Oferujemy Państwu również liczne rozwiązania, pozwalające na wydzielenie sal konferencyjnych, w których można wykorzystać naszą bogatą ofertę mebli konferencyjnych lub stworzenie niezależnych pomieszczeń w przestrzeni open space tj. włoskie ściany szklane.

Dużą popularnością cieszą się także meble modułowe, które pozwalają na wydzielanie prywatnych stref bez konieczności stawiania ścianek działowych. Dzięki ścisłej współpracy z producentami możemy Państwu pomóc przy nietypowych rozwiązaniach tworząc meble biurowe na wymiar.

Zapewniamy opiekę posprzedażową i serwisową

Współpraca nie kończy się z dniem montażu. Nasze produkty i projekty realizowane są z myślą o długoletnim, intensywnym użytkowaniu, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji po zakończeniu realizacji. Utrzymujemy długoterminowe relacje z klientami, oferując pakiet czynności zarówno administracyjnych jak i serwisowych. Ważna jest dla nas również opinia naszych klientów odnośnie przebiegu realizacji i zmian w nowej przestrzeni, dlatego po realizacji uważnie słuchamy ich oceny.

Opinie naszych klientów