O firmie

Nasza misja

Projektowanie i realizacja przyjaznych i efektywnych przestrzeni

Nowoczesny Design

Tworzymy ergonomiczne stanowiska pracy, niepowtarzalne gabinety oraz recepcje, sale konferencyjne, jak i firmowe przestrzenie spotkań i relaksu.

Kreatywne Rozwiązania

Kreujemy innowacyjne rozwiązania, które łączą w sobie charakter biurowy i relaksacyjny w dbałości o dobre samopoczucie pracowników.

Herman Miller Logo

Jesteśmy jedynym w Polsce północnej autoryzowanym dealerem marki Herman Miller, światowego lidera na rynku mebli biurowych.

1

Indywidualne Aranżacje

W aranżacje zaangażowani są doradcy i architekci oferujący fachową wiedzę, kreatywne koncepty i wieloletnie doświadczenie. Naszą ambicją są w pełni kompleksowe projekty, które będą odpowiedzią na poszukiwania najbardziej wymagających klientów.

2

Najnowsze Trendy

Realizując projekty dla biur, bierzemy pod uwagę najnowsze trendy kształtujące biznes, takie jak mobilność, łączność, elastyczność, outsourcing czy ekologia, a także potrzeby pracowników i specyfikę firmy.

3

Wielofunkcyjność i wygoda

Tworzymy rozwiązania dla pracowników stałych, z outsourcingu, przyjezdnych, z zagranicy, udostępniając im wielofunkcyjne pomieszczenia do pracy, na spotkanie, szkolenie, konferencję, kawę, odpoczynek czy posiłek.

JAK PRACUJEMY

  • Analiza potrzeb
  • Aranżacja
  • Realizacja
  • Monitorowanie

Wspólnie z klientem opracowujemy koncepcję, która spełnia oczekiwania pod względem efektywności, komfortu i jakości miejsca pracy.

Tworzymy propozycje rozwiązań w formie rzutów i wizualizacji 3D, biorąc pod uwagę wyniki analizy.

Dokładnie planujemy i organizujemy realizację projektu, tak aby zapewnić najwyższą jakość produktów i serwisu.

Nasze produkty tworzone są z myślą o długoletnim, intensywnym użytkowaniu, dlatego nasza współpraca nie kończy się z dniem montażu.

Opinie naszych klientów