Projektowanie powierzchni biurowych

Planowanie i organizacja projektu

Do każdego realizowanego projektu wspólnie z klientem opracowujemy koncepcję, mając na celu spełnienie oczekiwań pod względem efektywności, komfortu i jakości.

Dokładnie planujemy i organizujemy realizację projektu, tak aby zapewnić najwyższą jakość produktów i serwisu. Nasz zespół zajmie się wykonaniem i koordynacją nawet najbardziej złożonego zadania, a Państwo mogą mieć wszystko pod kontrolą dzięki stałemu kontaktowi z odpowiedzialną za projekt osobą. Szanujemy Państwa czas, dlatego dzięki własnemu transportowi oraz doświadczonemu zespołowi, dostawa na miejsce i montaż zawsze przebiegają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

Tworzymy propozycje rozwiązań w formie rzutów i wizualizacji 3D, biorąc pod uwagę wyniki analizy. Nasze sugestie dotyczą wyboru materiałów, kolorystyki i jak najefektowniejszego wykorzystania przestrzeni. W naszym salonie mogą Państwo obejrzeć i wypróbować rozwiązania, wypożyczamy także meble do testowania. W aranżacje zaangażowani są doradcy i architekci, którzy oferują fachową wiedzę, kreatywne koncepty i wieloletnie doświadczenie. Naszą ambicją są w pełni kompleksowe projekty, które będą odpowiedzią na poszukiwania najbardziej wymagających klientów.