Aranżacja i wyposażanie powierzchni biurowych

Do każdego realizowanego projektu wspólnie z klientem opracowujemy koncepcję, mając na celu spełnienie oczekiwań pod względem efektywności, komfortu i jakości.

Analiza potrzeb

Ikona Analiza potrzeb

Najważniejsze dla nas jest zrozumienie potrzeb i wymagań klienta, dlatego na początku w pełni skupiamy się na analizie potrzeb. Współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami, jak i z małymi firmami. Wspólnie z klientem opracowujemy koncepcję, która spełnia oczekiwania pod względem efektywności, komfortu i jakości miejsca pracy. Prowadzimy również specyfikację miejsca pracy i inwentaryzację obecnych biur, by znaleźć najefektywniejsze rozwiązanie dla przyszłego miejsca pracy. Działania w pierwszej fazie ukierunkowane są na ustalenie oczekiwań i celu naszej współpracy.

Propozycje aranżacji

Ikona Aranżacja

Tworzymy propozycje rozwiązań w formie rzutów i wizualizacji 3D, biorąc pod uwagę wyniki analizy. Nasze sugestie dotyczą wyboru materiałów, kolorystyki i jak najefektowniejszego wykorzystania przestrzeni. W naszym salonie mogą Państwo obejrzeć i wypróbować rozwiązania, wypożyczamy także meble do testowania. W aranżacje zaangażowani są doradcy i architekci, którzy oferują fachową wiedzę, kreatywne koncepty i wieloletnie doświadczenie. Naszą ambicją są w pełni kompleksowe projekty, które będą odpowiedzią na poszukiwania najbardziej wymagających klientów.

Realizacja projektu

Ikona Realizacja projektu

Po wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania, nie muszą się Państwo już niczym martwić – my zajmiemy się całą resztą. Dokładnie planujemy i organizujemy realizację projektu, tak aby zapewnić najwyższą jakość produktów i serwisu. Nasz zespół zajmie się wykonaniem i koordynacją nawet najbardziej złożonego zadania, a Państwo mogą mieć wszystko pod kontrolą dzięki stałemu kontaktowi z odpowiedzialną za projekt osobą. Szanujemy Państwa czas, dlatego dzięki własnemu transportowi oraz doświadczonemu zespołowi, dostawa na miejsce i montaż zawsze przebiegają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

Obsługa serwisowa i posprzedażowa

Ikona Analiza potrzeb

Nasze produkty tworzone są z myślą o długoletnim, intensywnym użytkowaniu, dlatego nasza współpraca nie kończy się z dniem montażu. Utrzymujemy długoterminowe relacje z klientami, oferując pakiet czynności zarówno administracyjnych jak i serwisowych. Ważna jest dla nas również opinia naszych klientów odnośnie przebiegu realizacji i zmian w nowej przestrzeni, dlatego jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie. Jesteśmy zaangażowani w ciągły proces doskonalenia poziomu gwarantowanego przez nas serwisu.

 • klientem opiekuje się przedstawiciel handlowy, służący radą i pomocą.
 • w terminie 2 tygodni od daty montażu, bezpłatnie dokonujemy wszelkich zmian w ustawieniu mebli w wyposażonych przez nas biurach
 • gwarantujemy 24 godzinny czas reakcji naszego serwisu od momentu zgłoszenia usterki przez klienta
 • w wypadku zmiany siedziby wykonujemy przeprowadzkę z demontażem i montażem mebli
 • co 6 miesięcy, od daty montażu, nasz dział techniczny dokonuje kontroli stanu technicznego mebli i wykonuje niezbędne poprawki

Wynajem mebli

Ikona Analiza potrzeb

Wypożyczanie mebli biurowych to nowoczesne i zarazem praktyczne rozwiązanie. Firma Krusel oferuje Państwu wynajem nowych i używanych mebli biurowych bez względu na ilość stanowisk pracy.

Korzystając z usług naszej firmy zyskujecie Państwo szanse na bardziej racjonalne wykorzystanie kapitału i możliwość wyboru wyposażenia, które najlepiej odzwierciedla charakter działalności Waszej firmy. Wypożyczenie mebli to doskonałe rozwiązanie bez względu na to czy Państwa firma jest niewielkim, jednoosobowym przedsiębiorstwem czy też wielooddziałową, rozbudowaną instytucją. Przy zakładaniu firmy lub zmianie aranżacji, inwestycja w wyposażenie jest znacznym ograniczeniem kapitału, który można wykorzystać bardziej efektywnie. Wynajem mebli biurowych to doskonała alternatywa dla zakupu, dzięki której zmniejszą się wydatki na starcie lub w momencie zmiany wyposażenia.

Oferta na wynajem ustalana jest indywidualnie, uwzględniając potrzeby i możliwości klienta

Dlaczego warto wynająć meble biurowe?

 • koszt wynajmu jest dużo niższy niż zakup
 • możliwość aranżacji biura wybranymi meblami
 • możliwość doposażenia wnętrza o nowe elementy w wypadku rozbudowy biura
 • nie ma problemu z przechowywaniem mebli nieużywanych
 • nie ma potrzeby dokonywania odpisów amortyzacyjnych wyposażenia
 • transport i montaż a także odbiór w cenie usługi
 • miesięczny czynsz to niewielki regularny koszt w budżecie firmy
 • po zakończeniu umowy macie Państwo możliwość korzystnego wykupu mebli
 • stała gwarancja w trakcie okresu wynajmu