Nasze usługi

Planowanie i organizacja projektu

Do każdego realizowanego projektu wspólnie z klientem opracowujemy koncepcję, mając na celu spełnienie oczekiwań pod względem efektywności, komfortu i jakości.

Dokładnie planujemy i organizujemy realizację projektu, tak aby zapewnić najwyższą jakość produktów i serwisu. Nasz zespół zajmie się wykonaniem i koordynacją nawet najbardziej złożonego zadania, a Państwo mogą mieć wszystko pod kontrolą dzięki stałemu kontaktowi z odpowiedzialną za projekt osobą. Szanujemy Państwa czas, dlatego dzięki własnemu transportowi oraz doświadczonemu zespołowi, dostawa na miejsce i montaż zawsze przebiegają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

Więcej

Montaż mebli biurowych

Nasz zespół zajmie się wykonaniem i koordynacją nawet najbardziej złożonego zadania, a Państwo mogą mieć wszystko pod kontrolą dzięki stałemu kontaktowi z odpowiedzialną za projekt osobą. Szanujemy Państwa czas, dlatego dzięki własnemu transportowi oraz doświadczonemu zespołowi, dostawa na miejsce i montaż mebli biurowych zawsze przebiegają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

Więcej

Wypożyczalnia mebli biurowych

Korzystając z usług naszej firmy zyskujecie Państwo szanse na bardziej racjonalne wykorzystanie kapitału i możliwość wyboru wyposażenia, które najlepiej odzwierciedla charakter działalności Waszej firmy. Wypożyczenie mebli to doskonałe rozwiązanie bez względu na to czy Państwa firma jest niewielkim, jednoosobowym przedsiębiorstwem czy też wielooddziałową, rozbudowaną instytucją. Przy zakładaniu firmy lub zmianie aranżacji, inwestycja w wyposażenie jest znacznym ograniczeniem kapitału, który można wykorzystać bardziej efektywnie. Wynajem mebli biurowych to doskonała alternatywa dla zakupu, dzięki której zmniejszą się wydatki na starcie lub w momencie zmiany wyposażenia.

Więcej

Obsługa serwisowa i posprzedażowa

Nasze produkty tworzone są z myślą o długoletnim, intensywnym użytkowaniu, dlatego nasza współpraca nie kończy się z dniem montażu. Utrzymujemy długoterminowe relacje z klientami, oferując pakiet czynności zarówno administracyjnych jak i serwisowych. Ważna jest dla nas również opinia naszych klientów odnośnie przebiegu realizacji i zmian w nowej przestrzeni, dlatego jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie. Jesteśmy zaangażowani w ciągły proces doskonalenia poziomu gwarantowanego przez nas serwisu.

Więcej