Wywiad z Wiolettą Kasprzyk

Na swoim. Przestrzeń biurowa na miarę według Wioletty Kasprzyk

Autor: Wioletta Kakowska-Mehring / Kategoria: Wydarzenia

My zajmujemy się kompleksową obsługą, a produkt jest tylko jednym z elementów. Badamy klienta i jego potrzeby, projektujemy całą przestrzeń, dostarczamy produkty, montujemy i serwisujemy. Projektujemy przestrzenie wspólne, zajmujemy się podłogami, oświetleniem, nadrukami na ścianach, meble są tylko częścią naszej oferty. Tego sieciówki nie robią.

Jesteśmy przygotowani do obsługi klienta, który potrzebuje mebli do kontenerów budowlanych, jak i do bardzo nowoczesnych, czasem innowacyjnych biur. Dzisiaj biuro, to jest zupełnie inne środowisko pracy niż kiedyś, zwłaszcza w branżach, które walczą o pracowników. Dziś biura to nie tylko biurka i krzesła, proces aranżacji tej przestrzeni, to często cała rewolucja.

Często to pracownicy decydują, w jakich warunkach chcą pracować i na jakich krzesłach siedzieć. Staramy się też inspirować naszych klientów do zmiany. Korporacje są na to bardzo otwarte, ciężej jest nam przekonać mniejszych pracodawców, ale i tu czasem się udaje. Żeby dobrze zaplanować przestrzeń biurową, w której pracownik będzie pracował efektywnie, to musi zająć się tym ktoś, kto się po prostu na tym zna.

Pełny tekst wywiadu na portalu trojmiasto.pl


Tagi:
Pozostałe wpisy